Me këmbët të hapura/Provokon Françeska Jaçe: Fruta apo…(FOTO)

Françeska Jaçe po e shijon verës, pasi e kemi parë në foto me bikini dhe buzë detit duke shijuar diellin. Ndërsa është me pushime, ish-banorja e Big Brother ka ndarë një foto provokuese në rrjete sociale, me bikini dhe me format e saj bombastike.

E ulur në shezlong, me këmbët të hapura dhe një pjatë fruta përpara, modelja bukuroshe shkruan: “Fruta apo…?”

Aq kanë dashur ndjekësit që të shkruajnë komente të ndryshme, nga më pikantet.

Comments are closed.