“Asnjë të mos lëvizi”, dalin pamjet e arrestimit të Çapjave dhe Suel Çelës (VIDEO)

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e operacionit të koduar “KRASTA’ që çoi në goditjen e fisit Çapja në Elbasan, por edhe arrestimin e të shumëkërkuarit Suel Çela, i cili në 2017 për pak sa nuk i mori jetën efektivëve të policisë te incidentet që ndodhi pranë tregut agro-ushqimor.

Në total, ky operacion çoi pas hekurave plot 13 persona, mes të cilëve edhe disa zyrtarë.

Për më tepër shihni pamjet:

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.