Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Meta është bishë politike”/Shpërthen Ralf Gjoni: E votuat në rresht. Menduat se do ta çonit në azil pleqsh, por...

Deputeti i listës së LSI-së, Ralf Gjoni ka deklaruar në Parlament se ka përjetuar si ditë të zezë votimin e Ilir Metës si Presidenti i Republikës.

Sipas Gjonit, Rama urdhëroi deputetët që ta votonin Metën, ndërkohë që me dërgimin donin ta hiqnin qafe, dhe ta mbyllnin në godinën që Presidencës që sipas deputetit ngjan si azil pëlqesh.

"Unë e kam përjetuar si një ditë të zezë atë ditë votimi të Metës, ju e votuat në rresht me Whatsapp.

Ne nuk e donim, se e dija që largimi i Metës nga LSI ishte fillimi i fundit nga partia, nuk ishte zgjedhja e tij në shërbim të shqiptarëve.

Rama ju urdhëroi ta zgjidhnit Metën se donit ta hiqnit qafe nga politika dhe ta dergjnit në atë godinë që ngjan si azil pleqsh, po Meta është bishë politike, ku jeton ai pa politikë, hajde mendje hajde, e zgjodhët se donit President mbi palët e?

Presidenti nuk shfuqizon dot dekrete, se ju nuk i keni lënë më asnjë të drejtë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore