Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

‘Më zhdëpin në facebook për Ilirin’, a është penduar Rama që zgjodhi Metën president

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se po të kthehej pas në kohë do ta zgjidhte sërish  presidenti Ilir Metën.

"Unë e kam votuar Metën si president të Shqipërisë. Më kanë kritikuar, në rrjetin tim social, vazhdimisht më zhdepin për zgjedhjen e tij, jo pak më kanë mallkuar dhe sa shfaqet Iliri me paudhësitë e tij më përvishen të gjithë. Nuk jam penduar, po të ktheheshim pas në kohë do të bëja të njëjtën gjë. Meta u zgjodh presidentin me votat e tij. Nuk zgjidhnim dot një president pa Ilir Metën. A e kam imagjinuar se Iliri do vepronte kështu, duke okestruar bashkë me Saliun një plan çoroditës kundër vendit? Jo! Meta e ka humbur të drejtën të qëndrojë në zyrë. Shpreh keqardhjen time për të, si mik, si aleat, i uroj sot me gjithë zemër dha ta lexojë me kthjelltësi rezolutën dhe fjalët në adresë të tij"

Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore