Habitet ish-ministri: Ouuu! Pse nuk do e shkarkojnë Metën këto sot…edhe përbetuan

Sot Kuvendi nuk artikuloi asnjë fjalë për shkarkimin e presidentit. Rama e ka ftuar Metën të lexojë e të reflektojë mbi rezolutën e PS ndërsa për shumëkënd ka qenë habi fakti që askush nuk përmendi shkarkimin e Presidentit edhe pse nëpër studio e panele televizive kanë theksuar se Meta do shkarkohet.

Një ndër të parët që ka reaguar për këtë është ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani.“Ouuu! Pse nuk do e shkarkojnë Ilir Metën këto sot?!

Po sikur u përbetuan me vendim kryesie që do ta shkarkonin!!!

Biles do bënin fët e fët edhe të pabëshmen, Gjykatën Kushtetuese!!

Tani do t’i shtyjnë dhe zgjedhjet.

Jo për gjë po i “interesoka shtyrja e tyre edhe vetë krye-udhëheqësit”– shkruan Manjani.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.