‘Gocat e Tironës! Viti 1994’, Ledina Çelo nxjerr fotot e rralla

Këngëtarja shqiptare ka postuar një foto nga vitet ’90 dhe të gjitha do mbetëni të mahnitura. Ledina Çelo dhe mikeshat e saj kanë pasur shumë stil që në atë kohë.

‘Gocat e Tirones! Viti 1994’ shkruan Ledina krah fotos.

Dhe nëse i hidhni një sy me kujdes fotos do të ‘vidhni’ ndonjë ide për këtë verë. Mund të thyehet se një pjesë e mirë e atyre veshjeve janë rikthyer sërish në kohë. Ndër të tjera Ledina ka treguar edhe njëherë se kohën e ka aleate.Ajo duket po aq e bukur a në ato vite dhe tani.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.