Fotot/ Tre shqiptare ‘luftë’ për të pasmet: Kush ju pëlqen më shumë?

Fjolla Morina ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Trejsi Sejdini dhe një vajzë të quajtur Enis Zylfi

Që të tria kanë pozuar nga prapa, duke i vënë në pah të pasmet bombastike.

Po juve, cila nga këto të pasme po iu pëlqen më shumë?

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.