Çfarë po i pëshpëriste në vesh 68-vjeçari?Selena Gomez thyen heshtjen

Fotot e Selena Gomez si aktore në tapetin e kuq të festivalit të kanës në krah të aktorit 68-vjeçar Bill Murray bënë xhiron e botës pas afrimiteti mes tyre si dhe më pas deklaratës së aktores se do të martoheshin.

Në rrjet qarkulloi një foto ku u pa se 68-vjeçari i pëshpëriste diçka në vesh.

Së fundmi, pikërisht për këtë rast, ajo ka qenë e ftuar tek Jimmy Fallon ku ka folur edhe për foton e famshme që bëri xhiron e rrjetit në tapetin e kuq të Kanës.Teksa pa këtë foto, Selena pranoi se është pozë shume e çuditshme, por nuk kishte asgjë me rëndësi në atë që folën. “Ai po më thoshte gjëra qesharake. E dinit që është shumë i çuditshëm? Në një moment të thoshte një kompliment, ndërsa pas pak pyeste me gjithë seriozitetin: ‘Nga ishe ti?’” – u shpreh ajo.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.