Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Videoja e Ramës nxit debatin/ Përgjigja; Shqiptarët besojnë atë që është esëll!

Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas publikimit të videos nga kryeministri Rama, i cili vendsoi përballë fjalën e Presidentit Meta dhe presidentit të KE Jean-Claude Juncker, ndërsa pyeste "Kujt i besoni?"

Në një postim në facebook, Vasili shkruan se Shqiptarët i besojnë më shumë atij që është esëll. "Shqiptarët besojnë atë që është esëll, jo atë të prillit,që ka postuar Mister 1 Prilli !!", ka shkruar Vasili.

Presidenti Meta dëgjohet të thotë në videon e postuar nga Rama se nëse zgjedhjet mbahen më 30 qershor, do të dëmtonin perspektivën europiaine të Shqipërisë, ndërsa Junker nënvizon zgjedhjet duhet të zhvillohen përndryshe, sipas tij, do dëmtohet perspektiva europiane e shqiptarëve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore