VIDEO/ Pas përplasjes, Rama dhe Meta shfaqen bashkë në Prishtinë

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë shfaqur bashkë sot në Prishtinë, pas një përlasjeje të ashpër të shkaktuar mes tyre, pas vendimit të presidentit për të shtyrë zgjedhjet.

Ata po marrin pjesë në veprimtaritë publike për nder të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës, ku do të jetë i pranishëm edhe ish-presidenti amerikan Bill Klinton.

Siç shihet nga pamjet, në takim është i pranishem edhe zyrtari i DASH, Palmer.

Gazeta SHQIP

LIVE nga Prishtina/ Ceremoni për 20-vjetorin e ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë, të pranishëm Rama dhe Meta

Publiée par Gazeta Shqip sur Mercredi 12 juin 2019

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.