Takimi i parë me Metën pas anulimit të zgjedhjeve/Shikoni ç’bën Rama (FOTO)

Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti Ilir Meta ndodhen sot në Kosovë në kuadër të festimeve për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës, në të njëjtën ceremoni ku i pranishëm është edhe ish-presidenti amerikan Bill Clinton.

Ky është takimi i parë i të dyve pas ngjarjeve të kohëve të fundit lidhur me anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Në një foto të publikuar nga ceremonia, Kryeministri Edi Rama duket se i ka kthyer shpinën Presidentit Ilir Meta.©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.