Shpërthen aleati i Bashës: Juncker, pijanec dhe tendencë për LGBTI

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar ashpër Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Junker.

Ndoka ka publikuar foton e presidentit të KE, teksa puth kryeministrin Edi Ram dhe shkruan se  duke postuar foton e këtij të fundit duke u puthur me Kryeministrin Rama Junker është pijanec dhe me tendencë për LGBTI. “Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti!😡 Të keqen e Knutit!

Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”, shkruan Ndoka.

Gazeta SHQIP


Comments are closed.