Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shpërthen aleati i Bashës: Juncker, pijanec dhe tendencë për LGBTI

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar ashpër Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Junker.

Ndoka ka publikuar foton e presidentit të KE, teksa puth kryeministrin Edi Ram dhe shkruan se  duke postuar foton e këtij të fundit duke u puthur me Kryeministrin Rama Junker është pijanec dhe me tendencë për LGBTI.

 “Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti!? Të keqen e Knutit!

Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”, shkruan Ndoka.

Gazeta SHQIP

[gallery ids="775855,775856,775857"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore