Piloti gjen dashurinë në krahët e vajzës seksi që i mbante çadrën para garës (FOTO)

Andrea Iannone është në një lidhje të re. Pas ndarjes nga Belen Rodriguez dhe shumë flirte, piloti i Moto Gp ka gjetur stabilitet në krahët Giulia De Lellis një prej vajzave që u mbajnë çadrat pilotëve para fillimit të garave në këtë sport.

Lajmin për lidhjen e Iannoes dhe De Lellis e ka zbuluar Gabriele Parpiglia, gazetar i revistës Chi që merr ekskluzivisht me lajmet rozë. Mesa duket nga pistat e Moto Gp ka lindur një tjetër çift.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.