Pamjet tronditëse, nëna hedh në kazanin e plehrave fëmijën e sapolindur dhe largohet

Ky është momenti tronditës kur një nënë hedh fëmijën e saj të sapolindur në një kazan plehrash para se të largohet me motor. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Tajlandë.

19-vjeçarja e identifikuar si Waraporn solli në jetë fëmijën të mërkurën në apartamentin e saj në Samut Prakan. Por shpejt kërkoi një vend për ta braktisur fëmijën.

Kamerat e sigurisë kapën momentin kur gruaja mban fëmijë në krahë dhe më pas e lë në një kazan plehrash.

Waraporn pastaj largohet me motor.

Fëmija u la në nxehtësi për rreth katër orë derisa një burrë erdhi për të mbledhur mbeturinat dhe e gjeti foshnjën ende gjallë brenda një qese gri.

I porsalinduri ishte i mbështjellë me një peshqir dhe kishte akoma të ngjitur në trup kordonin e kërthizës.

Nëna u gjet duke vuajtur nga dhimbjet e paslindjes dhe me gjakderdhje. Ajo u dërgua në spital ku edhe pranoi se braktisi fëmijën.

Waraporn tha se kishte katër fëmijë dhe nuk mund ta përballonte një të pestë.Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.