Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kryebashkiakët e PD dhe LSI nuk do të dalin nga zyra/Analisti zbulon skenarin pas 30 qershorit

Analisti Armand Shkullaku në emisioni "Opinion"  për krizën politike në vend ka deklaruar se në 30 qershori nuk do të ketë zgjedhje.

"Rama nuk shkon dot në zgjedhje, nuk shkon në zgjedhje me Denar Bibën (nënkryetari KQZ). Se nëse nesër bëhen zgjedhjet dalin me kryebashkiakët e LSI dhe PD dhe thonë nuk dalim nga zyra, sepse s?ka datë pas vendimit të Presidentit", u shpreh ai.

Një ditë më parë kryeministri Rama zhvilloi një konferencë për shtyp me presidentin e KE-së, Jean-Claude Juncker. Juncker mbështeti Shqipërinë, duke këmbëngulur për zgjedhje lokale më 30 qershor.

Ndërsa sot në orën 19:00 presidenti Ilir Meta do të zhvillojë takime me partitë e qendrës së djathtë për të përcaktuar datën e zgjedhjeve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore