Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Nga shiu në breshër vetëm në Librazhd, në të gjithë vendin i nxehtë Afrikan (Video)

Nga shiu në breshër vetëm në Librazhd, në të

Edhe pse jemi në muajin qershor dhe temperaturat janë tipike përvëluese të verës, në mesditë një breshër i pazakontë ka rënë në zonën e Librazhdit.

Breshëri ka krijuar vështirësi në qarkullim në drejtim të Elbasanit,  pasi në disa pjesë të rrugën nacionale ka pasur rrëshqitje të gurëve dhe dherave.

Kjo është një dukuri e rrallë, pasi pjesa më e madhe e territorit të vendit prej një jave është dominuar nga temperatura mbi 35 gradë celsius, të cilat kanë bërë që njerëzit t’i drejtohen plazheve dhe pishinave për t’i përballuar.

[gallery ids="775552,775548,775551,775547,775546,775550,775549"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore