Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Fytyra jote do të dukej edhe më e bukur mes shalëve të mia”/ Motra e futbollistit shqiptar çmend rrjetin

Ish-banorja, e cila u bë e famshme në programin “Big Brother”, Olta Sheta, ka goditur sërish, madje duke shkaktuar tërmet në rrjetet sociale.

Motra e Arjan Shetës, ish-mbrojtësit të njohur të Partizanit dhe disave prej ekipeve të njohura shqiptare, ka publikuar vetëm pak minuta më parë një fotografi tejet seksi, me të cilën ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Siç mund ta shohim edhe në këtë foto bukuroshja Olta Sheta vijon të jetë mjaft provokuese dhe në formë.

Por sikur të mos mjaftonte kjo, Olta e ka ndezuar edhe më shumë situatën me shkrimin që e shoqëron këtë foto: “Fytyra jote do të dukej edhe më e bukur mes shalëve të mia????”

[gallery ids="775295,775296,775297,775298,775299,775300,775301,775291"]

Gjithashtu ju kujtojmë se disa kohë më parë ajo është përfolur edhe për një lidhje dashurie me futbollistin shqiptar Armando Vajushi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore