Emily, një yll që di si të zgjedhë fustanet perfekte (Foto)

Në natën e yjeve të skenës, në çmimet Tony (Oscarët e teatrit), Emily Ratajkowski rrëmbeu vëmendjen e fotografëve dhe sytë e të ftuarve duke bërë një parakalim shpërthyes në qilimin e kuq të Radio City Music Hall në Nju Jork.

Fustani i zi që modelja ruse kishte zgjedhur ishte padyshim një kryevepër, që nuk i linte vend imagjinatës dhe si kurdoherë e nxjerr Emilyn si yllin që di të zgjedhë veshjen perfekte pë veshjen perfekte për mbrëmjet gala.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.