Elvana Gjata zbulon njeriun më të shtrenjtë, ja dedikimi special (Foto)

Këngëtarja, Elvana Gjata duket se këtë periudhë ka vendosur t’i dedikohet tërësisht familjes së saj. Dy njerëzit më të rëndësishëm, prindërit e Elvanës po shijojnë pak kohë me të bijën dhe me kanë dhe festë familjare.

Me një foto të nënës së saj, mes gjelbërimit të natyrës dhe luleve të stinës, nëna e Elvanës e qeshur dhe me syt plot drit është gati për poza të shkrepura nga e bija.“Gëzuar ditëlindjen jeta ime,”– shkruan Elvana Gjata në postimin e saj në InstaStory.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.