Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Askujt s’ia mban të hyjë, modelja shkon e zhvishet në Çernobil ...kritikohet (Foto)

Një modele nga Ukraina i ka surprizuar të gjithë, teksa ka shkuar të pozojë për një set fotografik atje ku askujt nuk ia mban të hyjë, pasi është zonë e rrezikshme radioaktive.

Pikërisht nga Çernobili i shkatërruar në 1986 vijnë disa foto përvëluese, ku modelja me emrin në Instagram nz.nik ka hequr gjithçka për të shijuar peizazhin.

Ajo del me shpinën e kthyer nga kamera dhe të pasmet në superformë që godasin në prapavijë.

Por përdoruesit e Instagram ishin të shpejtë për të kritikuar postin dhe e akuzuan modelen se nuk po respekton jetët e humbura në katastrofë.

Kujtojmë se qyteti fantazmë u evakua pas katastrofës bërthamore të Çernobilit në vitin 1986.

[gallery ids="775732,775738,775740,775733,775735,775734,775739,775737,775736"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore