Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Çadra-pistoletë/‘Mjeshtri’ i armëve artizanale habit me fantazinë (VIDEO)

Një 62-vjeçar është vënë në pranga pasi prodhonte dhe mbante në publik armë zjarri të ndërtuara në mënyrë artizane. Karabinierët e Siracusa, Itali kanë arrestuar Concetto Galifi pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij që dyshohej i vjedhur, gjetën dhe sekuestruan një armë zjarri plotësisht në gjendje pune... të ndërtuar brenda një çadre.

Edhe në banesën e 62-vjeçarit, policia gjeti dhe sekuestroi pjesë armësh zjarri, municione dhe objekte të tjera të ndërtuara në mënyrë artizanale.

https://www.youtube.com/watch?v=_jfmLkZsdww&feature=youtu.be

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore