FOTOLAJM/ Opozita fut Edi Ramën dhe Vangjush Dakon në burg

Na ndajnë edhe pak minuta nga orari i paralajmëruar për nisjen e protestës së opozitës para Kryeministrisë, ndërsa të rinjtë e FRPD kanë zbuluar surprizën e parë për shefin e qeverisë Edi Rama.

Në mënyrë simbolike ata e kanë “arrestuar” Ramën dhe bashkë me kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako e kanë futur në burg, për ta transportuar para Kryeministrisë.


Comments are closed.