Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

FOTOLAJM/ Opozita fut Edi Ramën dhe Vangjush Dakon në burg

FOTOLAJM/ Opozita fut Edi Ramën dhe Vangjush Dakon në burg

Na ndajnë edhe pak minuta nga orari i paralajmëruar për nisjen e protestës së opozitës para Kryeministrisë, ndërsa të rinjtë e FRPD kanë zbuluar surprizën e parë për shefin e qeverisë Edi Rama.

Në mënyrë simbolike ata e kanë “arrestuar” Ramën dhe bashkë me kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako e kanë futur në burg, për ta transportuar para Kryeministrisë.

[gallery ids="773986,773985,773981,773983,773980,773984,773982"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore