Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vera nis “zjarr”, Oriola Marashi si yjet e Baywatch (Foto)

Vera ka nisur e nxehtë për fotomodelen simpatike Oriola Marashi, e cila duket se është ndër të parat që ka shijuar rrezet e diellit në bregdetin e Jugut.

Me një body të ngjashëm me atë të yjeve të serialit ikonik Baywatch, Oriola ka provokuar ndjekësit e saj duke nxjerrë në pah të pasmet dhe gjoksin bombastik.

23-vjeçarja është një nga vajzat me pozat më ?hot" në showbizin shqiptar dhe me fotot e fundit në Instagram e ka vërtetuar sërish se e meriton kurorën e "mbretëreshës".

[gallery ids="771002,771006,771001,771015,770995,771014,771007,771013,771012,771016,771008,771009,771010,771011,771005,771004,770997,770998,770999,771000,770996,770994,770993"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore