Nga ‘çmenduria’ në ‘çmenduri’, Miley Cyrus më e nxehtë se kurrë (Fotot)

Miley Cyrus pozon me vetëm një palë geta të zeza, për të promovuar albumin e saj të ri “ She is coming”.

26 vjeçarja ka postuar këtë foto në rrjetin e saj social “Instagram”, dhe ndryshe nga herët e tjera ku hyn në probleme për mënyrën e pozimit në foto, këtë herë ka mbuluar gjoksin e saj me duar.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.