Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Lajm i fundit/ Kaos me trafikun, digjet një makinë te sheshi “Shqiponja” (VIDEO)

Lajm i fundit/ Kaos me trafikun, digjet një makinë te sheshi

Një makinë ka përfunduar në flakë teksa ishte duke lëvizur në kilometrin e parë të autostradës Tiranë-Durrës, në zonën e njohur si Dogana në kryeqytet.

https://youtu.be/Y4p0Y3ES0uk

Nga foto që disponon Gazeta Shqip shihet automjeti në flakë dhe një re e zezë tymi që ka pushtuar zonën, ndërsa janë krijuar radhë kilometrike të trafikut.

[gallery ids="770562,770567,770561,770563,770568,770564"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore