Lajm i fundit/ Kaos me trafikun, digjet një makinë te sheshi “Shqiponja” (VIDEO)

Një makinë ka përfunduar në flakë teksa ishte duke lëvizur në kilometrin e parë të autostradës Tiranë-Durrës, në zonën e njohur si Dogana në kryeqytet.

Nga foto që disponon Gazeta Shqip shihet automjeti në flakë dhe një re e zezë tymi që ka pushtuar zonën, ndërsa janë krijuar radhë kilometrike të trafikut.Comments are closed.