Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sa vjeç mbush sot Kejvina? Modelja i zbulon sekretin (Foto)

Sot për Kejvina Kthellën, është një ditë e veçantë, pasi feston ditëlindjen.Modelja mbush plot 24-vjeçe.

Bukuroshja ka marrë shumë urime jo vetëm nga fansat e saj, por dhe  nga personazhe të njohur. Ku mund të veçojmë reperen e njohur Tayna dhe modelen Françeska Jaçe.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore