Rrethohet kryeministria, opozita “e nis” me tullmbace protestën

Teksa prej orës 19:00 do të zhvillohet protesta e 7 kombëtare e opozitës, para ambienteve të kryeministrisë, Kryesisë së Kuvendit, por edhe Parlamentit, janë të pranishme forca të shumta policie.Gjithashtu vërehen edhe disa simpatizantë të PD, që kanë ardhur më herët për të ndihmuar në organizimin e protestës, nga fonia tek tullumbacët “Rama ik”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.