Miley Cyrus, provokon me të brendshme të zeza (Foto)

Titullohet “Ajo po vjen” dhe mban nënshkrimin e Miley Cyrus, më provokuese dhe më sexy se kurrë. Albumi EP i yllit të ri të muzikës pop në Amerikë, doli më 31 maj dhe përmban gjashtë këngë të panjohura. E bukur dhe provokuese, gruaja e Liam Hemsëorth-it, i jep përsëri formë një mini-skandali me një seri fotosh të albumit në Instagram, me të brendshme dhe çorape të zeza. Dhe I ka bërë të gjithë për vete.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.