Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Fotolajm / Sahit Dollapi rikthehet në krye të detyrës tek Kryeministria

Një muaj pas përplasjes së dhunshme me policinë dhe dëmtimit në shpatull dhe në gju, sot në krye të protestës është Sahit Dollapi, sekretari organizativ i PD.

Siç shihet edhe nga fotot, Dollapi, me një kapele në kokë, ka marrë në duar drejtimin e protestës pranë klangjellave të vendosura nga policia mes kryeministrisë dhe protestuesve.

[gallery ids="769892,769894,769895,769896"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore