Fotolajm / Protestuesi “Superman” i opozitës

Një protestues i opozitës, ka kaluar çdo imagjinatë. Ai ka hipur në burdurën e katit të dytë nga jashtë të Kryesisë së Kuvendit, duke marrë duartrokitjet e të pranishmëve për shkatësinë e tij.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.