Fotolajm / Edhe bashkëshortja e Bashës zbret në protestë

Ndryshe nga gjashtë protestat e tjera të opozitës, në të shtatën që po zhvillohet para Kryeministrisë, po merr pjesë dhe bashkëshortja e kreut të opozitës Lulzim Basha, Aurela Basha.

Ajo është pozicionuar para podiumim, ku bashkëshorti i saj ka mbajtur fjalimin para protestuesve të opozitës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.