Fotolajm / Edhe bashkëshortja e Bashës zbret në protestë

Ndryshe nga gjashtë protestat e tjera të opozitës, në të shtatën që po zhvillohet para Kryeministrisë, po merr pjesë dhe bashkëshortja e kreut të opozitës Lulzim Basha, Aurela Basha.

Ajo është pozicionuar para podiumim, ku bashkëshorti i saj ka mbajtur fjalimin para protestuesve të opozitës.

Comments are closed.