Aksidenti masiv/Përplasen 6 automjete në Tiranë-Durrës, ka të plagosur

Disa automjete janë përfshirë në një aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës. Aksidenti është shënuar në afërsi të Maminasit ku 6 automjete janë përplasur mes tyre.

Për pasojë janë lënduar dy persona, të cilët u transportuan në Spitalin e Traumës Tiranë, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.