Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rrëhehet Angela Martini, largimi nga Shqipëria dhe deri tek Trump

Angela Martini modelja me origjinë shqiptare është një nga më të suksesshmet në botë.

Por mesa duket, ajo ka vendosur të lërë pas modelingun duke u përkushtuar pasioneve të tjera të saj.

Martini është duku punuar për një libër, të cilit ende nuk ia ka vendosur titullin.

Në libër, Angela do të rrëfej të gjitha vështirësitë që ka hasur në jetë, nga shpërngulja nga Shkodra drejt Zvicrës në moshën 10 vjeçare e deri tek të qenurit pjesë e stafit të Donald Trump

Në libër, modelja ka treguar edhe ka treguar historinë e nënës së saj që u has me shumë vështirësi gjatë jetës, por ia doli gjithsesi.

Kujtojmë që Martini ka zbuluar më herët  një tjetër pasion të saj për t’u bërë producente filmi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore