Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sherr në parkingun e hotelit, qëllohet me armë 27-vjeçari në Tiranë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e së martës në Tiranë.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur pranë një hoteli në Sauk dhe i plagosur ka mbetur një 27-vjeçar.

N.N dyshohet se ka plagosur 27-vjeçarin E.M., njofton policia.

I plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitali të Traumës dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e rrethanave tê ngjarjes.

Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore