Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E qeshur dhe larg të gjithëve, Topalli shigjeton politikën me vargjet e Fishtës

Prej kohësh ajo nuk shfaqet më në media, por nuk mungon në rrjetet sociale. Së fundmi ish-kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli ka publikuar në Facebook një foto ku shfaqet e buzëqeshur tek lumi i Bunës në Shkodër.

Këtë foto ajo e shoqëron me disa vargje të shkrimtarit Gjergj Fishta dhe duket se këtë mënyrë shigjeton politikën.

"Po, edhè hâna do t? a dijë / edhè Dielli do t? két pá / se për qark ksaj rrokullije / si Shqypnija ?i vend nuk ká? At Gjergj Fishta", shkruan ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore