VIDEO/ Festë dhe protestë! Motra e Grida Dumës martohet 50 m larg tubimit

Festë dhe protestë! Ndërkohë që opozita po protestonte para kryeministrisë, sipas shqiptarja.com motra e Grida Dumës po zhvillonte ceremoninë e dasmës tek hotel “Rogner”.

Nga pamjet me dron të filmuara gjatë protestës së opozitës, shihet se në hotel Rogner ka festë, ndërkohë që jashtë ambientit të dekoruar dëgjoheshin thirrje Rama Ik!

Një dasmë ku përveç DJ dhe muzikës live, dëgjoheshin edhe vuvuzelat e opozitës.VIDEO/ Festë dhe protestë! Motra e Grida Dumës martohet 50 m larg tubimit

VIDEO/ Festë dhe protestë! Motra e Grida Dumës martohet 50 m larg tubimit

Publiée par Gazeta Shqip sur Samedi 25 mai 2019

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.