Vetëm 25 vjeçe, Kejvina Kthella nënë për herë të parë?! (FOTO)

Edhe pse është larguar prej muajsh nga ekrani, Kejvina Kthella vazhdon ende të jetë në qendër të vëmendjes, sidomos me postimet në Instagram.

Shpeshherë ajo zhvillon edhe intervista me fansat duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.Dje, një nga fansat e ka pyetur modelen se kur mendon të bëhet nënë dhe Kejvina e ka shprehur hapur dëshirën për tu bërë me fëmijë.

Kujtojmë që Kejvinën së shpejti do ta shohim në një nga televizionet më të fuqishme italiane. Modelja ka deklaruar se vitin tjetër, kur të mbushë 25 vjeç dëshiron të bëhet me fëmijë.


Comments are closed.