Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tragjike, i bie sipër dollapi i shkollës, vdes 9-vjeçari shqiptar në Angli

Një 9-vjeçar shqiptar në Angli ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi e zuri poshtë një dollap në shkollë në Esexx. Ngjarja e rëndë ndodhi në një klub noti në Shkollën e Great Baddow në Chelmsford të enjten në mbrëmje.

Leo Latifi, 9 vjeç u dërgua me urgjencë në spital por nuk mundi të mbijetonte. Mësohet se babai i 9-vjeçarit ishte shqiptar ndërsa nëna ishte shtetase britanike.

Maria Rumsey, mësuese në St Michael, tha se stafi, prindërit, guvernatorët dhe nxënësit ishin "të tronditur dhe tepër të pikëlluar" nga vdekja e Leos.

"Ai do të na mungojë shumë të gjithëve ne. Ne dëshirojmë t'i shprehim mendimet dhe ngushëllimet e të gjithë familjes dhe miqve të Leos në këtë kohë të trishtuar. Leo ishte një ?shkëlqim? në shkollën tonë. Fytyra e tij e ndriçoi klasën dhe sytë e tij të të shkathët, blu na bënë të gjithëve të buzëqeshim?, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore