Te “Plazza” shohin protestën e opozitës… nudo! (VIDEO)

Protestuesit e opozitës janë duke marshuar drejt Parlamentit me “Dritën e Shpresës”, pra blicat e telefonave të ndezur.

Ka shumë kuriozë që e ndjekin turmën me sy, por nga kjo video e siguruar nga Gazeta Shqip mund të shihni edhe dy ndjekës shumë të veçantë.

Një çift nga katet më të larta të hotel “Plazza”, po e ndjekin marshimin e Bashës dhe turmës, nudo.Protesta!

Te “Plazza” shohin protestën e opozitës… nudo!

Publiée par Gazeta Shqip sur Samedi 25 mai 2019

Duket se për një protestë të tillë si kjo e sotmja ku kërkohet largimi i Edi Ramës, ia ka vlejtur që të ndalet edhe një moment intim i këtij çifti.


Comments are closed.