Si u zbut opozita pas bombardimit nga ndërkombëtarët, mesazhet e protestës

Protesta e gjashtë kombëtare e opozitës që u mbajt para kryeministrisë dhe parlamentit ishte paqësore dhe nuk pati asnjë rast dhune, përveç dy incidenteve të vogla ku protestuesit ndezen dy zjarre me pankartat e tyre. Ndryshe nga protestat e tjera, ku ka patur tentativa për të thyer derën e kryeministrisë dhe për t’u futur në … Vazhdoni me leximin e Si u zbut opozita pas bombardimit nga ndërkombëtarët, mesazhet e protestës