Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Rrëzimi i Ramës”, PD: 62 450 protestues vijnë vetëm nga rrethet...pa LSI

Sipas PD, plot 62 450 protestues nga rrethet janë nisur për në Tiranë për të marrë pjesë në protestën e opozitës që do të nisë pas pak.

Sipas shifrave të bëra publike nga selia blu, numrin më të madh të protestuesve nga rrethet e mbajnë Durrësi dhe Shkodra.

Qarku Shkodër ? 9450 qytetarë

Qarku Lezhe ? 7300 qytetarë

Qarku Kukës ? 3800 qytetarë

Qarku Dibër ? 3500 qytetarë

Qarku Durrës ? 9800 qytetarë

Qarku Elbasan ? 8100 qytetarë

Qarku Berat ? 3000 qytetarë

Qarku Fier ? 5600 qytetarë

Qarku Vlorë ? 5000 qytetarë

Qarku Gjirokastër ? 2200 qytetarë

Qarku Korçe ? 4700 qytetarë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore