Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Rama nuk ndalet, tjetër mesazh Bashës: Dy luftëtarët më të fuqishëm...

Kryeministri Edi Rama i ka dërguar një tjetër mesazh kreut demokrat Lulzim Basha. Këtë herë nuk e ka bërë nëpërmjet një letre publike, por me vargjet e Leon Tolstoit.

?Durimi nuk është pritje. S?është të presësh duarkryq. Kjo është përtaci. Durimi është të vazhdosh kur vazhdimi është i vështirë dhe i ngadaltë. Dy luftëtarët më të fuqishëm janë koha dhe durimi?, shkruan Rama në Twitter.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore