Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët

Ajo është modelja më “in” e momentit dhe që ndiqen nga 1.6 milionë fansa në instagram.

Pika e dobët e Ines Helene është Zlatan Ibrahimoviç dhe prej kohësh është munduar që të joshë sulmuesin suedez.

Si reziston Ibra?!©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.