“Me një Trëndafil që spikat mes trëndafilash”. Meta i bën lajka ish-deputetes socialiste, kritike të Ramës

Kreu i shtetit, Ilir Meta e shfrytëzon shumë shpesh rrjetin social Facebook për të ndarë momentet nga aktivitetet e përditshme, sidomos kur ato janë zyrtare. Sot ai ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook një foto ku shihte në krah të botuesit Nikollë Lesi dhe ish-deputetes socialiste Arta Dade.

“Bashkë me Nikollën dhe me një Trëndafil që spikat mes trëndafilash, në Spiten, Lezhë.
Me Artën sot ndamë shumë kujtime dhe ide”, shkruan Meta.

Ish ministrja e jashtme e larguar nga PS ka qenë shumë kritike ndaj kryeministrit Rama kohët e fundit.©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.