Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Mami më seksi rikthehet fuqishëm, i vë “flakën” Santorinit me bikini (FOTO)

Daphne Joy ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, me të cilat ka mahnitur ndjekësit.

Modelja e njohur së fundi ka qëndruar në Santorini ku po realizon një set fotografik me bikini të markës në emrin e saj.

Daphne ka vënë në pah edhe një herë figurën e saj perfekte. 32 vjeçarja dukej joshëse dhe i la pa fjalë me paraqitjen e radhës.

Ajo është nënë e një djali nga lidhja e saj me reperin 50 cent, me të cilin u nda kohë më parë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="764282,764278,764276,764277,764279,764280,764281,764283,764284,764285"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore