Kush e gjen mamin?

Në vitin 2016 ato konkurruan të dyja për çmimin e Miss Bumbum në Brazil. Nënë e bijë, Bruna Ferraz, 38 vjeçe dhe vajza e saj Eduarda Moraes, 22 vjeçe u bënë të famshme në të gjithë botën për shkak të ngjashmërisë…sidomos në të pasme.Edhe pse nuk arritën të merrnin ndonjë çmim në konkursin e famshëm, nënë e bijë vazhdojnë të shijojnë jehonën e famës, në rrjetet sociale ku kanë me mijëra ndjekës.


Comments are closed.