Flaka Krelani del pa të brendshme (FOTO)

Flaka Krelani nuk i kursen fotot në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet me një fustan të zi.

Këngëtarja dukej elegante me këtë fustan, i cili ishte i hapur tek gjoksi dhe tek këmba. Pjesa tek këmba bën të dyshohet se ajo nuk kishte veshur fare të brendshme.Por, ajo dukej më joshëse se asnjëherë më parë dhe me linjat trupore në top-formë.


Comments are closed.