Çudira nga tapeti i kuq, modelja shqiptare që nxori gjoksin përshëndet me gishtin e mesit

Këtë vit, patë fatin shumë vajza të njohura shqiptare që të parakalonin në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Mes tyre ishte edhe modelja, Heidi Lushtaku.Ka disa ditë që modelja shqiptare publikon në profilin e saj në “Instagram” momente nga qëndrimi i saj atje, si dhe marrjes pjesë në premierat e filmave. Por së fundmi, Heidi ka publikuar disa fotografi që i ka befasuar fansat e saj të shumtë. Ajo ka bërë një veprim që i ka lënë të habitur të gjithë në tapetin e kuq.

Modelja shqiptare u ka nxjerrë gishtin e mesit paparacëve në paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit.


Comments are closed.