Bashkëshortja e sulmuesit serb ‘shkatërron’ rrjetin (FOTO)

Sulmuesi serb Filip Djordevic nuk po kalon një moment aspak të mirë në karrierën e tij, pasi që prej transferimit te Chievo, ka luajtur vetëm 6 takime, duke gjetur vetëm një herë rrjetën, ndërsa veronezët ranë një kategori më poshtë.

Megjithatë këtë krizë nuk e ka ndjerë aspak partnerja e tij, Jovana, e cila vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale, ku ndiqet nga një numër i konsiderueshëm fansash dhe vijon të ketë oferta të shumta në tregun e reklamave.
Comments are closed.