Rihanna, një “bombë” me linjën e të brendshmeve (Foto)

Rihanna ndjen ajrin e pranverës. Ylli i muzikës në fakt vendosi të publikojë një seri fotosh “të kolme”. RiRi konfirmon edhe një herë dëshminë e përsosur të markës së saj, Savage x Fenty, duke shkelur në kamera me një prekje profesionale dhe me forma shpërthyese.

Gjoks i zhveshur, bel i bonifikuar, flokë të zeza shumë të gjata dhe poza të nxehtëa Rihanna di si të shesë propozimet e saj të pranverës dhe verës.

Dy janë veshjet e zgjedhura për fotot, një në të verdhë dhe tjetra në ngjyrë rozë. E para, nga vija Neon Psychedelic, është e përbërë nga një kanotjerë dhe një palë pantallona të shkurtra, transparente dhe me një stampë mikro-lule, e dyta, nga koleksioni Uxtra, përfshin një palë sytjena dhe kordon me një stampë të punuar me lule.Thonjtë fluoreshentë jeshil, syzet tërheqëse dhe shumë tatuazhe, plotësojnë pamjen e një Rihanne në lulëzim të plotë.


Comments are closed.